Untitled Document
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
» Kurumsal Ürünler » Network Ürünleri
Kablolama Ürünleri
Bakır Kablolar
IP telefonlar
Yerel Ağ Ürünleri (LAN)
Routerlar
Güvenlik Ürünleri
Switchler
Geniş Ağ Ürünleri (WAN)
Kablosuz Ağ Ürünleri
Karşılaştırma listesi (0)
« <    2  > » 

RUCKUS ZoneFlex R600 dual-band 802.11abgn-ac Wireless ...

RUCKUS ZoneFlex R600 dual-band 802.11abgn-ac Wireless Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS Spares of Power over Ethernet (PoE) Adapter (10...

RUCKUS Spares of Power over Ethernet (PoE) Adapter (10-100-1000 Mbps) with EU
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Ruckus R510 Unleashed Wireless Access Po

Ruckus R510 Unleashed Wireless Access Po
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino A400N Outdoor Wireless AP Router 1T1R ...

XENTINO Xentino A400N Outdoor Wireless AP Router 1T1R 150 Mbps
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1124P-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 12 ...

Dell EMC Switch N1124P-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 12 ports PoE-PoE+, 4
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR GS105GE 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit Tak Çalış...

NETGEAR GS105GE 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit Tak Çalıştır Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR GS105PE-10000S 5 Portlu 10-100-1000 Switch

NETGEAR GS105PE-10000S 5 Portlu 10-100-1000 Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR GS108GE 8 Port Masaüstü Switch

NETGEAR GS108GE 8 Port Masaüstü Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 ProSafe Gigabit Tak-Çalış...

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 ProSafe Gigabit Tak-Çalıştır Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR GS316-100PES 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit Eth...

NETGEAR GS316-100PES 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit Ethernet Tak Çalıştır Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 8-Port 10-100-1000 Nighthawk S8000 Oyun için G...

NETGEAR 8-Port 10-100-1000 Nighthawk S8000 Oyun için Gigabit Ethernet Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino HSP500 HotSpot Internet Gateway with T...

XENTINO Xentino HSP500 HotSpot Internet Gateway with Ticket Printer
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 2.4Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm2)

UBIQUITI 2.4Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm2)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino R301M 3G-2G Outdoor Router 1T1R 150Mbps

XENTINO Xentino R301M 3G-2G Outdoor Router 1T1R 150Mbps
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 5 GHz rocket MIMO, AirMax, Titanium

UBIQUITI 5 GHz rocket MIMO, AirMax, Titanium
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Tran...

XENTINO Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Tranceiver
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino SI306 5-port Endüstriyel Gigabit PoE E...

XENTINO Xentino SI306 5-port Endüstriyel Gigabit PoE Ethernet Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI UniFi AP

UBIQUITI UniFi AP
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 1300Mbps 802.11Ac 3x3 Mimo Technology 5GHz Po...

UBIQUITI 1300Mbps 802.11Ac 3x3 Mimo Technology 5GHz Poe+ Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DRAYTEK Firewall ve VPN Entegre Edilmiş VDSL2-ADSL2 Ro...

DRAYTEK Firewall ve VPN Entegre Edilmiş VDSL2-ADSL2 Router Modem
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DRAYTEK VigorAP 902 Wireless PoE Access Point

DRAYTEK VigorAP 902 Wireless PoE Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS ZD 1205, EU, 5 AP Lisansı dahil

RUCKUS ZD 1205, EU, 5 AP Lisansı dahil
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Ruckus H320 802.11ac Wave 2 dual-band concurrent 2.4 G...

Ruckus H320 802.11ac Wave 2 dual-band concurrent 2.4 GHz (1x1:1) &
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS ZoneFlex 802.11ac Wave 2 dual-band concurrent 2...

RUCKUS ZoneFlex 802.11ac Wave 2 dual-band concurrent 2.4 GHz & 5 GHz,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS ZoneFlex R310, dual band 802.11n Indoor Access ...

RUCKUS ZoneFlex R310, dual band 802.11n Indoor Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS ZoneFlex R610 dual-band 802.11abgn-ac (802.11ac...

RUCKUS ZoneFlex R610 dual-band 802.11abgn-ac (802.11ac Wave 2) Wireless Access
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS  ZoneFlex R720 dual-band 802.11abgn-ac (802.11a...

RUCKUS  ZoneFlex R720 dual-band 802.11abgn-ac (802.11ac Wave 2) Wireless Access
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

RUCKUS One high gain directional antenna, dual-polariz...

RUCKUS One high gain directional antenna, dual-polarized 24.5dBi V gain-23.5dBi
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1124T-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 4 p...

Dell EMC Switch N1124T-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 4 ports SFP+ 10GbE,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ...

Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 16Port 10-100 8 Port POE Switch

NETGEAR 16Port 10-100 8 Port  POE Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Netgear GS116GE 16 Port 10-100-1000 512K32GbpsGigabit ...

Netgear GS116GE 16 Port 10-100-1000 512K32GbpsGigabit Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit 1-4 port PoE li T...

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit 1-4 port PoE li Tak-Çalıştır Switch (55W)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit PoE+ portu, 2 SF...

NETGEAR 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit PoE+ portu, 2 SFP Web Yönetilebilir (240W)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR GS728TP 24 Port 10-100-1000 POE 2SFP Gigabit S...

NETGEAR GS728TP 24 Port 10-100-1000 POE 2SFP Gigabit Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

NETGEAR 24 Portlu 10-100-1000 Gigabit 4 dedicated SFP ...

NETGEAR 24 Portlu 10-100-1000 Gigabit 4 dedicated SFP port, 24 Port PoE+ (384W)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XENTINO Xentino SI305 5-port Endüstriyel Gigabit PoE E...

XENTINO Xentino SI305 5-port Endüstriyel Gigabit PoE Ethernet Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 802.11Ac Dual Radio Access Point

UBIQUITI 802.11Ac Dual Radio Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 150Mbps Unifi Access Point

UBIQUITI 150Mbps Unifi Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 8 Port 10-100-1000Mbps Poe+

UBIQUITI 8 Port 10-100-1000Mbps Poe+
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DRAYTEK 150Mbps VDSL2-ADSL2+ 6x Gigabit Port,LTE Özell...

DRAYTEK 150Mbps VDSL2-ADSL2+ 6x Gigabit Port,LTE Özellikli Router Modem
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DRAYTEK VigorAP 810 Wireless Access Point

DRAYTEK VigorAP 810 Wireless Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper T...

 Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twina...

 Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

RUCKUS ZoneFlex R500 dual-band 802.11abgn-ac Wireless ...

RUCKUS ZoneFlex R500 dual-band 802.11abgn-ac Wireless Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-...

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC-PC 3M
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL 3M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable De

DELL 3M SFP+ Direct Attach Twinaxial Cable De
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fi...

Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N3024F, L3, 24x1GbE SFP, 2xCombo, 2x 1...

Dell Networking N3024F, L3, 24x1GbE SFP, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N4032F, 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports, 1x...

Dell Networking N4032F, 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports, 1x Modular bay, 2x
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1148T-ON, L2, 48 ports RJ45 1GbE, 4 p...

Dell EMC Switch N1148T-ON, L2, 48 ports RJ45 1GbE, 4 ports SFP+ 10GbE,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N1524P, POE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+...

Dell Networking N1524P, POE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ...

Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch, 48x 1...

Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE (24x PoE - up
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

ZEMECS OS2 SM Duplex Patch Kablo 2 m., LSZH, SC-SC

ZEMECS OS2 SM Duplex Patch Kablo 2 m., LSZH, SC-SC
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Netgear FS108PEU 8 Port 10-100 4 Port POE 1.6Gbps Switch

Netgear FS108PEU 8 Port 10-100 4 Port POE 1.6Gbps Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR 24 Portlu 10-100 Fast Ethernet 2 Copper 2 SFP ...

NETGEAR 24 Portlu 10-100 Fast Ethernet 2 Copper 2 SFP , 24 PoE Port (192W)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR GS110TP-200EUS 8 Port Masaüstü Switch

NETGEAR GS110TP-200EUS 8 Port Masaüstü Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR Net 8 Port 10-100-1000 Gigabit Switch

NETGEAR Net 8 Port 10-100-1000 Gigabit Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR Net 8 Port 10-100-1000 Gigabit Switch

NETGEAR Net 8 Port 10-100-1000 Gigabit Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Netgear GS724T 24 Port 10-100-1000 2SFP Gigabit Switch

Netgear GS724T 24 Port 10-100-1000 2SFP Gigabit Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Netgear JFS524 24Port 10-100 4.8Gbps 320KB Ethernet Sw...

Netgear JFS524 24Port 10-100 4.8Gbps 320KB Ethernet Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit

NETGEAR 16 Portlu 10-100-1000 Gigabit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

LIGOWAVE 5 GHz, MiMo, 15 dBi dahili ve yönlü antenli, ...

LIGOWAVE 5 GHz, MiMo, 15 dBi dahili ve yönlü antenli, client, baz istasyonu,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

UBIQUITI Nanostation 32MB-SDRAM 2.4GHz Access Point

UBIQUITI Nanostation 32MB-SDRAM 2.4GHz Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI 150W AC Power Module(Gray)

HUAWEI 150W AC Power Module(Gray)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

LIGOWAVE Pasif PoE Adaptörlü Access Point 2,4 GHz, 30...

LIGOWAVE Pasif PoE Adaptörlü  Access Point 2,4 GHz, 300 Mbps 802.11N (2x2)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

LIGOWAVE Dual-radio, dual-band, 300 Mbps+867 Mbps 802....

LIGOWAVE Dual-radio, dual-band, 300 Mbps+867 Mbps 802.11AC (2x2) 3 GB ETH Portu
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

UBIQUITI 5Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm5)

UBIQUITI 5Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm5)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(...

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module...

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(...

HUAWEI Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(1310nm,0.22km,LC,LRM)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI RJ45-to-DB9,Adapter Console Cable,3m

HUAWEI RJ45-to-DB9,Adapter Console Cable,3m
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI S1720-20GFR-4TP(16 Ethernet 10-100-1000 ports,2...

HUAWEI S1720-20GFR-4TP(16 Ethernet 10-100-1000 ports,2 Gig SFP and 2 dual-purpo
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HUAWEI S2700-9TP-SI-AC(8 Ethernet 10-100 ports,1 dual-...

HUAWEI S2700-9TP-SI-AC(8 Ethernet 10-100 ports,1 dual-purpose 10-100-1000 or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu
« <    2  > » 
 
 
MOBİLCOM HABERLEŞME-Hayri Levi
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 18 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 34673176
e ticaret neticaret eticaret