Untitled Document
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
» Kurumsal Ürünler » Network Ürünleri
Kablolama Ürünleri
Bakır Kablolar
Fiber Ürünler
IP telefonlar
Yerel Ağ Ürünleri (LAN)
Routerlar
Güvenlik Ürünleri
Switchler
Geniş Ağ Ürünleri (WAN)
Kablosuz Ağ Ürünleri
Karşılaştırma listesi (0)

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-...

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC-PC 3M
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking N1524P, POE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+...

Dell Networking N1524P, POE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 2.4Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm2)

UBIQUITI 2.4Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm2)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 5Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm5)

UBIQUITI 5Ghz Nanostation Mimo Airmax (Nsm5)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 5 GHz rocket MIMO, AirMax, Titanium

UBIQUITI 5 GHz rocket MIMO, AirMax, Titanium
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 802.11Ac Dual Radio Access Point

UBIQUITI 802.11Ac Dual Radio Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 450Mbps Unifi Ac Long Range Access Point

UBIQUITI 450Mbps Unifi Ac Long Range Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 300Mbps Unifi Ap-Long Range Tavan Tipi Access...

UBIQUITI 300Mbps Unifi Ap-Long Range Tavan Tipi Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

XPCABLE 8 Port 10-100-100 240W PoE + 2 Port Combo (TP-...

XPCABLE 8 Port 10-100-100 240W PoE + 2 Port Combo (TP-SFP) L2+ Yönetilebilir
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper T...

 Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1124P-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 12 ...

Dell EMC Switch N1124P-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 12 ports PoE-PoE+, 4
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1124T-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 4 p...

Dell EMC Switch N1124T-ON, L2, 24 ports RJ45 1GbE, 4 ports SFP+ 10GbE,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ...

Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ...

Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1G...

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE and 4x 10GbE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI UniFi AP

UBIQUITI UniFi AP
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 1300Mbps 802.11Ac 3x3 Mimo 5GHz PoE Access Po...

UBIQUITI 1300Mbps 802.11Ac 3x3 Mimo 5GHz PoE Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

UBIQUITI 8 Port 10-100-1000Mbps Poe+

UBIQUITI 8 Port 10-100-1000Mbps Poe+
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Cable (Kit)

DELL 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Cable (Kit)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

RUCKUS ZoneFlex R600 dual-band 802.11abgn-ac Wireless ...

RUCKUS ZoneFlex R600 dual-band 802.11abgn-ac Wireless Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex LSZH, SM OS2 9u, ...

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex LSZH, SM OS2 9u, LC-LC-PC 3M
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fi...

Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N3024F, L3, 24x1GbE SFP, 2xCombo, 2x 1...

Dell Networking N3024F, L3, 24x1GbE SFP, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking N4032F, 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports, 1x...

Dell Networking N4032F, 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports, 1x Modular bay, 2x
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell EMC Switch N1148T-ON, L2, 48 ports RJ45 1GbE, 4 p...

Dell EMC Switch N1148T-ON, L2, 48 ports RJ45 1GbE, 4 ports SFP+ 10GbE,
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch, 48x 1...

Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE (24x PoE - up
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit 1-4 port PoE li T...

NETGEAR 5 Portlu 10-100-1000 Gigabit 1-4 port PoE li Tak-Çalıştır Switch (55W)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

UBIQUITI 150Mbps Nanostation 32MB-SDRAM 2.4GHz Access ...

UBIQUITI 150Mbps Nanostation 32MB-SDRAM 2.4GHz Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

UBIQUITI 150Mbps Unifi Access Point

UBIQUITI 150Mbps Unifi Access Point
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

UBIQUITI UniFi Switch, 48, 500W

UBIQUITI UniFi Switch, 48, 500W
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
K.Kartı ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu
 
 
MOBİLCOM HABERLEŞME-Hayri Levi
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 17 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 35412585
e ticaret neticaret eticaret