"Mobilcom Haberleşme" firmasının sahibi Sn.Hayri Levi, 1954 İstanbul doğumlu olup, kendisi 1972-1976 yıllarında Fransa (Strasbourg) ve İsviçre (Cenevre) de

Elektronik dalında eğitim görmüş ve kendini Telekomünikasyon ve RF Haberleşme konusunda sürekli geliştirmiştir.

2813 sayılı Telsiz Kanunun uygulamaya alındığı  1984 yılından beri,  Kara, Deniz ve Hava Telsiz cıhazları ithalatı, imalatı, tamir, montaj ve bakım hizmetlerinin yanında,

toptan ve Perakende satış faaliyetleri ile çalışmalarına devam etmiştir. 1984 yılından bugüne kadar, kurucu ortak olarak birçok A.Ş, ve Ltd Şirketinin de yöneticiliğini yapmıştır.

Firmamız "Mobilcom Haberleşme"  2000 yılında Ltd. Şti olarak kurulmuş ve 2006 yılından beri de, "Mobilcom Haberleşme-Hayri Levi" şahıs firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz arasında, Telsiz Cıhaz ve aksamları ithalatı (Antenler, Ölçü ve Test aletleri, Güç Kaynağı, Kulaklık/Mikrofonlar, RF Kablo, RF Konnektörler, Bataryalar, Şarj Cıhazları vs.), ayrıca tüm Bilgisayar ve donanımlarının toptan ve perakende satışı hem doğrudan hem de web mağazalarımız aracılığıyla e-ticaret kapsamında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca n11.com da "mobilcomhaberlesme" ve "Trendyol" mağazamız 2018 ve 2019 yıllarında devreye girmiş olup, ileriki dönemlerde, yerli ve yabancı çözüm ortakları aracılığıyla da perakende ve toptan satışlarımız devam etmesi planlanmıştır. 

Ülke çapında her bölgeden 100'ü aşkın Bayi ve 15.000 aşkın Bireysel ve Kurumsal müşteri portföyü ile hizmetlerimiz gelişerek devam etmektedir.

Eski web sitemiz, 2007-2019 yılları arasında yaklaşık 33 milyon kişi tarafından ziyaret edilmiştir. 

Web mağazamız Ocak 2020 itibariyle yenilenmiş olup, günün teknolojik gelişmelerine uygun olarak hazır hale getirilmiştir.

Firmamız, Japon "Diamond Antenna Corporation" ın Türkiye yetkili distrbütörü olup, ayrıca birçok ülkede (Taiwan, Bulgaristan vb) özel olarak imal ettirdiği "Mobilcom" marka ve "OEM" anten ve aksamlarını da Siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Sitemizden peşin alışverişin yanında, SSL güvenli ödeme sistemi ve Kredi kartına taksit uygulaması mevcuttur.

Bize duyduğunuz güven, ve bugüne kadar sağladığımız 100% müşteri memnuniyeti nedeniyle de tüm Müşteri ve Bayilerimize teşekkür eder, iyi çalışmalar ve hayırlı alışverişler dileriz. 

Saygılarımızla.  Hayri Levi