Kirisun NPMR Analog El Telsizi-Tek satılır (İzin gerekmez)
Kirisun NPMR Analog El Telsizi-Tek satılır (İzin gerekmez)

Kirisun NPMR Analog El Telsizi-Tek satılır (İzin gerekmez) (NPMR)

Marka : KIRISUN
İndirim Oranı : %2 İndirim
KDV Dahil : $127.20
İndirimli : $104.00  + KDV
KDV Dahil : 4.105,42 TL

SİPARİŞ ÖNCESİ LÜTFEN STOK DURUMUNU SORUNUZ

:

16 Kanal

Farklı konuşma grubu ihtiyaçlarınıza göre parametreleri ayarlanabilen 16 konuşma kanalı esnek kullanım imkanı vermektedir.

PMR446 Lisanssız

PMR 446 Lisans gerektirmeden kullanılabilen frekans aralığının 16 kanala uyarlanmış şekli ile NPMR Standart tüm diğer telsizlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.

1000 mWatt Ses Çıkış Gücü

Kompakt yapısına rağmen NPMR standart ses çıkış gücü değerinin iki katı DSP teknolojisi ile parazitlerden arındırılmış ses ve hoparlör sistemine sahip tek telsiz modelidir, Ana gövde ile entegre Mikro ölçekli metal tozlarının manyetik çekim kuvveti yüksek olan telsiz hoparlörüne yapışmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş panel hoparlör filtresi ve uzaklaştırılmış hoparlör sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.

DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.

VOX Sesle Gönderme, Eller Serbest Konuşma

VOX ( Voice Activated Xmit ) Sesle harekete geçen gönderme sistemi kullanıcının her iki elinin meşgul olduğu durumlarda konuşarak ellerini kullanmadan konuşma sistemidir, bu özellik NPMR modelinde standart olarak bulunmakla beraber kullanım performansını arttırmak ve aşırı gürültülü ortamlar için özel opsiyonel kulaklık mikrofon setleri tercih edilebilir.

Profesyonel Yapı

NPMR benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş profesyonel ağır görev kullanımına uygun gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.

Lityum İyon Polimer Batarya

NPMR Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR